понедельник, 3 апреля 2017 г.

Курси комп’ютерної грамотності в бібліотеці  1 квітня, пройшло перше заняття другої групи з комп’ютерної грамотності в бібліотеці для  людей  старшого віку.

Заняття проходять за спеціально розробленою програмою з навчання навичок роботи на комп'ютері людей старшого віку. Теоретичні заняття чергуються з практичними заняттями. Незважаючи на те, що заняття групові,  до кожного "учня" є індивідуальний підхід: хтось буквально вперше сів за комп'ютер і дуже невпевнено себе почуває, хто вже щось вміє, але хоче навчитися більшому.

  
На курсах користувачі мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером,  отримати практичні навички  використання   його для листування, відправлення копій документів в будь-яку точку світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами,  читання книг та періодичних видань в електронному варіанті, прослуховування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу речей  через інтернет, цікавих інтелектуальних ігор, тощо.Всіх бажаючих запрошуємо записатися для навчання в групах комп'ютерної грамотності, які будуть організовані в травні місяці 2017 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий