воскресенье, 19 марта 2017 г.

Проект «Курси комп'ютерної грамотності в бібліотеці»

Комп’ютерні курси –  одна з найцікавіших пропозицій  Попаснянської районної бібліотеки на сьогоднішній день. 18 лютого, пройшло перше заняття з комп’ютерної грамотності в бібліотеці для  людей  старшого віку,  записалися   19  осіб,  але  бажаючих  на багато більше.

  На цих курсах користувачі мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером,  отримати практичні навички  використання   його для листування, відправлення копій документів в будь-яку точку світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами,  читання в інтернеті книг та періодичних видань в електронному варіанті, прослуховування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу речей  через інтернет, цікавих інтелектуальних ігор, тощо.
  Сьогодні  слухачі ознайомились  з  розробленою  програмою  курсів  комп’ютерної грамотності,  системою проведення  занять,  бо  до кожного  слухача  потрібен   індивідуальний  підхід.  Теоретичні знання   чередувалися з практичними заняттями.  Сподіваємося,  що тепер світ комп’ютерів стане для  них  не таким уже й складним.

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий